Spa

Sylwester w SPA – tylko Villa Park Med&Spa

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim najbardziej wyczekiwana noc – sylwester. Część z nas ma już pewnie plany i wie, gdzie i z kim będzie spędzać tę noc. Jednak mnóstwo osób zostawia tę decyzję na ostatnią chwilę. Jeśli nie wiecie jak spędzić ten wieczór, żeby był niezapomniany, możecie skorzystać z oferty Villa Park Med&Spa. Sylwester w SPA także może być szampański.

Sylwester w SPA – oferta Villa Park Med&Spa

Zacznijmy od tego, że w hotelu nie spędzimy tylko sylwestra. W pakiecie Sylwester w SPA otrzymujemy bowiem zakwaterowanie na cały weekend. W związku z tym będziemy mogli przeżyć nie tylko niezapomnianą sylwestrową noc, lecz także zwiedzić atrakcje turystyczne Ciechocinka.

Do hotelu Villa Park Med&Spa przyjeżdżamy w sylwestra i szykujemy się na wieczór. Odbędzie się bowiem Bal Sylwestrowy, na którym czas umilać będzie nam DJ. Ponadto tego wieczoru weźmiemy udział w uroczystej kolacji. Przez całą noc będziemy mieli dostęp do baru z alkoholami. A co jeśli zgłodniejemy podczas dobrej zabawy? To też nie problem, gdyż przez całą noc będziemy mieli dostęp do bufetu serwującego specjały przygotowane na tę noc.

W przypadku, gdy jesteście rodzicami, zastanawiacie się pewnie, co z dziećmi. Dla najmłodszych hotel z Ciechocinka przygotował osobną sylwestrową imprezę. Będą na niej animatorzy, gry, muzyka oraz dużo dobrej zabawy. Oczywiście milusińscy również dostaną pożywienie i picie. Tyle że wyłącznie bezalkoholowe.

Co w kolejnych dniach?

W ramach pakietu Sylwester w SPA otrzymujemy pobyt w wybranym pokoju, pełne wyżywienie oraz bon na zabiegi w SPA. To jednak nie wszystko. W wolnej chwili możemy skorzystać całą rodziną z basenu solankowego, jacuzzi, tężni solankowej, sauny i wielu innych atrakcji. Hotel zapewnia nam mnóstwo możliwości na zrelaksowanie się przed rozpoczęciem nowego roku.

Dodatkowo będziemy mieć możliwość poćwiczenia z trenerem. Będzie on codziennie prowadził zajęcia ruchowe dla chętnych osób.

Biorąc pod uwagę wszystkie atrakcje, nie trudno dojść do wniosku, że sylwester w SPA to całkiem dobry pomysł.