Propozycje zimowych obozów dla młodzieży

Obozy pełne czarów i magii dla miłośników tajemnic, gotowych, by poczuć się niczym ulubieni książkowi bohaterowie.

Poznaj obozy oraz kolonie tematyczne dla dzieci i młodzieży, które zafascynują Twoje dziecko. Zapewnij mu wyjątkowe ferie na jednym z zabytkowych zamków, pozwalających stworzyć niepowtarzalny klimat. Wśród obozów organizowanych przez firmę Quatronum znajdziecie obozy dla młodzieży oraz dla dzieci powyżej 8 roku życia.

Obozy zimowe w Szkole Czarodziejów

Dla miłośników serii „Harry Potter” powstał świat do złudzenia przypominający Hogwart. Uczestnicy podzieleni są na 4 domy, które w trakcie trwania obozu uczą się zdrowej rywalizacji. Dodatkowo w programie jest nauka o ziołolecznictwie, sztuka przepowiadania przyszłości, zaklęcia stosowane przez Harrego Pottera, obrona przed czarną magią, różdżkarstwo, a także przeprowadzanie fizycznych oraz chemicznych doświadczeń i eksperymentów. Nie mogło w programie zabraknąć Qudditcha. Kadra obozu nastawiona jest na łączenie doskonałej zabawy z praktyczną wiedzą dostosowaną do wieku, ale również na zapewnienie dzieciom dużej dawki aktywności fizycznej.

Obozy zimowe w Szkole Tropicieli

To propozycja dla osób zafascynowanych „Władcą Pierścieni” i Tolkienowskiego Świata. W trakcie obozu każdy z uczestników przynależy do jednego z 4 bractw. Prowadzone są zajęcia z ziołolecznictwa, kartoznawstwa, strzelectwa, nawigacji i maskowania, podstaw jujitsu, aikido i samoobrony, fechtunku, kryptoanalizy, talizmanów i amuletów, języka elfów, retoryki oraz negocjacji. Dodatkowo dzieci zdobywają wiedzę z zakresu pracy w grupie, strategii sukcesów i podstawowe umiejętności handlowe.

Obozy zimowe w Gwiezdnej Akademii

Obozy dla młodzieży w klimacie „Gwiezdnych Wojen” to niebywała atrakcja budująca wspomnienia na całe życie. Członkowie obozu na pierwszej uroczystej kolacji zostają podzieleni na 4 frakcje. Podczas obozu mają okazję wcielić się w galaktycznych wojowników, poćwiczyć sztukę fechtunku, aikido oraz jujitsu. W programie znajduje się również pojedynek rycerzy, polowanie na Wampa, quizy z filmowych adaptacji Gwiezdnych Wojen, gry logiczno – strategiczne, a także podstawy pierwszej pomocy, kryptografii i sztuki medytacji.

Warto zaznaczyć, że Quatronum organizuje obozy, ferie z troską o to, by dzieci spędzały czas offline. Możliwość korzystania z telefonów jest ograniczona do wyznaczonych godzin. Sprawdźcie wspólnie z dzieckiem ofertę na https://quatronum.pl/zimowe-obozy-dla-dzieci-i-mlodziezy/ wybierzcie obóz, który sprawi mu największą frajdę.